Ośrodek

Zawiaty - Twoje miejsce na Kaszubach

Oferujemy zakwaterowanie w stylowych, ogrzewanych, w pełni wyposażonych domkach drewnianych. W budynku głównym znajduje się sala restauracyjna oraz kawiarnia z tarasem i widokiem na jezioro. Ośrodek jest ogrodzony, z bramą otwieraną na kartu chip, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo naszym Gościom. Liczne atrakcje i udogodnienia, jakie zapewniamy naszym Gościom, zarówno tym małym, jak i dorosłym, sprawiają, że nudy tu nikt nie zazna (chyba, ze chce). ZAWIATY to miejsce idealne dla dzieci - niejednokrotnie już otrzymaliśmy tytuł „Hotel przyjazny rodzinie”. Miłośnicy rybołówstwa i grzybobrania z pewnością też pokochają to miejsce.

Posiadamy prywatną plażę z pomostem, a nasze kąpielisko zdobyło tytuł „Najbezpieczniejszego Kąpieliska Śródlądowego na Kaszubach”.

Jeżeli Twoja firma lub szkoła szuka ciekawego miejsca na organizację wyjazdu grupowego, tu znajdziecie wszystko, co sprawia, że taki event będzie udany.  ZAWIATY to również chętnie wybierane miejsce na tzw. „Zielone Szkoły”

A może myślałeś o tym, by zorganizować wesele na Kaszubach? W naszej ofercie proponujemy również organizację przyjęcia weselnego, szczególnie polecając wesela w plenerze. Z przyjemnością zorganizujemy również inne imprezy okolicznościowe. 

Boisko z piłkami
Plac zabaw dla dzieci
Akcesoria plażowe
Gry planszowe
Zobacz wszystkie atrakcje

Plan ośrodka

Wybierasz się do nas pierwszy raz i chcesz poznać infrastrukturę i rozmieszczenie atrakcji OW Zawiaty? Zapraszamy na wirtualną wycieczkę po naszym ośrodku!

Zobacz interaktywny plan ośrodka

Zobacz nasze domki:

Domek typu Kajtek
2-4 osób
2/3/4 łóżka
Taras
Zobacz domek
Domek typu Ania
4-5 osób
3/4/5 łóżek
Taras
Zobacz domek
Domek typu Karol
5-6 osób
5/6 łóżek
Taras
Zobacz domek

Opinie o nas