BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest dla nas teraz najważniejsze

W związku z pandemią koronawirusa w Polsce, w trosce o komfort przyjeżdżających do nas gości, wdrożyliśmy szereg procedur, które mają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim Gościom. 

 

Każdy* z Gości odwiedzający ośrodek w lipcu i sierpniu 2020 w jest zobligowany do przejścia bezpłatnego testu genetycznego na posiadanie koronawirusa:

 • Przed bramą obsługa wręcza gościom rękawiczki jednorazowe, zapakowany test, którą otwiera gość i sam pobiera wymaz z nosa lub gardła, a następie wkłada pobrany materiał do próbówki i oddaje osobie z obsługi. Test trafia następnie do przenośnego laboratorium, które znajduje się w budynku głównym naszego ośrodka.
 • O wynikach testu goście są informowani telefonicznie w czasie maksymalnie do 1,5 godziny od pobrania próbki. W momencie oczekiwania na wyniki testu, goście mogą przebywać jedynie na terenie swojego domku.
 • Jeżeli test okaże się negatywny, recepcja kontaktuje się z gośćmi telefonicznie i przekazuje dalsze informacje w temacie meldunku.
 • W przypadku wyniku pozytywnego, istnieje możliwość powtórzenia testu w laboratorium diagnostycznym wpisanym na listę laboratoriów COVID. Zamawiamy wtedy kierowce, który przyjeżdża, odbiera od nas próbki i w trybie natychmiastowym wiezie je do laboratorium. Wyniki testu znamy maksymalnie o dnia następnego do godziny 10:00.  W sytuacji otrzymania wyniku pozytywnego zarówno jedynie po pierwszym, jak i drugi teście (wykonanym w warunkach laboratoryjnych), goście ze względów bezpieczeństwa nie mogą kontynuować procedury meldunku i kontynuowania pobytu. 
 • W przypadku pozytywnego wyniku testu, zwracamy 100%  środków za zaplanowany pobyt lub dajemy możliwość wybrania innego dostępnego i dogodnego terminu w przyszłym roku.

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa podczas Państwa pobytu, wszyscy nasi pracownicy przechodzą test na posiadanie koronawirusa raz w tygodniu. 

*Testy wykonywane są osobom dorosłym, oraz dzieciom powyżej 16 roku życia. 


Testy na koronawirusa nie zwalniają nas z odpowiedzialności za zapewnienie bezpieczeństwa we wszystkich obszarach naszej działalności. 

W związku z powyższym: 

 • Na terenie ośrodka dostępne mamy ozonatory, których używamy do ozonowania przestrzeni wspólnych
 • Istnieje również możliwość (na wcześniejsze życzenie Gościa), ozonowania wynajmowanego domku, tuż przed jego przyjazdem
 • Każdy element wyposażenia domku jest dezynfekowany przed przyjazdem Gości
 • Regularnie dezynfekujemy wszystkie urządzenia oraz przestrzenie wspólne takie jak stołówka, sala zabaw, plac zabaw, urządzenia siłowni, sprzęt wodny i rowery turystyczne 
 • Codziennie badamy temperaturę ciała wszystkich naszych Pracowników 
 • Przed każdym wejściem do przestrzeni wspólnej, dostępne są środki do dezynfekcji dłoni
 • Pracownicy obsługują Gości w jednorazowych rękawiczkach i przyłbicach

Więcej o procedurach dotyczących przestrzegania zasad bezpieczeństwa tutaj

 

Testy do diagnostyki SARS CoV-2

Geneme jest firmą biotechnologiczną, która zarówno jest producentem testów do diagnostyki SARS CoV-2 jak również laboratorium diagnostycznym wpisanym na listę laboratoriów COVID i prowadzi działalność usługową – przeprowadzanie badań w kierunku obecności koronawirusa.

Diagnostyka prowadzona jest w oparciu o wykrywanie materiału genetycznego wirusa RNA.

Firma opracowała szybki test genetyczny wykrywający wirusa. Test jest szybki niemniej jednak nie ma nic wspólnego ze znanymi tzw. szybkimi testami, które wykrywają przeciwciała świadczące o przebytej infekcji. Test FRANKD wykrywa RNA wirusa obecnego w pobranym wymazie. Dzięki nowym technologiom udało się wyeliminować etap izolacji RNA (tak jak w klasycznych testach laboratoryjnych) ponadto użyte odczynniki umożliwiają na uzyskanie wyniku w ciągu 30 minut.

Ozonowanie a koronowirus

Ozon jest jednym z najsilniejszych utleniaczy, jest skuteczniejszy niż inne dezynfektanty. Skuteczność dezynfekcji ozonem przewyższa promieniowanie UV i filtry HEPA. Budowa nowego koronawirusa jest bardzo podobna do SARS, a istnieje wiele badań naukowych, które pokazują, że ozon jest w stanie zniszczyć SARS. Wyniki badań przeprowadzonych przez Institute of Virology w Hubei (Chiny) potwierdziły skuteczność ozonowania w niszczeniu nowego koronawirusa 2019-nCoV.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Zadzwoń: 726 008 508 Napisz

Zobacz nasze domki:

Domek typu Kajtek
2-4 osób
2/3/4 łóżka
Taras
Zobacz domek
Domek typu Ania
4-5 osób
3/4/5 łóżek
Taras
Zobacz domek
Domek typu Karol
5-6 osób
5/6 łóżek
Taras
Zobacz domek