kalkulator kalorii

Odchudzanie bez diety? Pobierz kalkulator kalorii!

Święto wszystkich łasuchów i obżartuchów zbliża się nieubłaganie, wielkimi krokami! Tłusty Czwartek, bo o nim właśnie mowa – to zwyczaj, który zakorzenił się w Polsce jeszcze w XVI wieku. Dawniej pączki nadziewano orzechami i migdałami, które miały przynieść dozgonne szczęście osobie trafiającej na taką właśnie „niespodziankę”. Tego natomiast, kto nie zjadł ani jednego pączka w tłusty czwartek czekało niepowodzenie.

JAK UTRZYMAĆ SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ?

Legendy i przesądy odłóżmy jednak na bok. Tematem, który po świątecznej (lub tej mniej uroczystej) wyżerce często spędza nam sen z powiek jest… szczupła sylwetka, a może inaczej – zachowanie względnie poprawnej formy. Każdy ma swoje słabości i chwile kiedy wyciąga rękę w kierunku słonych i słodkich smakołyków, które na co powinny zostać wrzucone do worka z napisem „Nie ruszać! Grozi wybuchem”. Nie zrozumcie mnie źle! Oczywiście, wszystko jest dla ludzi i jeśli taka chwilka słabości przytrafia się sporadycznie, raz na jakiś czas, „wybuch” w postaci dodatkowych kilogramów nie powinien stanowić dla nas zagrożenia. Jeśli jednak kubki smakowe domagają się regularnego dopieszczania, a co gorsza – nie przyjmują sprzeciwu i są pielęgnowane przez nas wedle ich widzimisię, możemy spodziewać się rychłej klęski urodzaju.

Spokojnie, bez paniki! Zanim rozpoczniesz szaleńczą gonitwę myśli i oczami wyobraźni zaczniesz poszukiwania swojego ulubionego trykotu, zanim , a wreszcie – zanim rozpoczniesz katusze kosztujące Cię hektolitry potu – poczekaj! Usiądź, zrelaksuj się i rzuć okiem na infografikę, która podpowie Ci, jak pozbyć się dodatkowych kilogramów w łatwy i przyjemny sposób.

PS Powyższy tekst ma charakter satyryczny i tak należy go interpretować. Nie zniechęcamy do siłowni, ani jakichkolwiek aktywności fizycznych.

Rozwiń

One thought on “Odchudzanie bez diety? Pobierz kalkulator kalorii!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *