Atrakcje dla dzieci w ośrodku

Animacje dla dzieci

W ZAWIATACH Wasze Pociechy nie dowiedzą się czym jest nuda! W okresie letnim animacje i atrakcje trwają 5 godzin dziennie, a wszystko pod okiem naszych czujnych animatorów. W programie zajęcia na świeżym powietrzu, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, dni tematyczne i wiele więcej!

  • Codziennie: 5 godzin zajęć dla dzieci
Zobacz wszystkie atrakcje
Klub Maluszka

Z myślą o naszych najmłodszych bywalcach powstał Klub Maluszka, gdzie szkraby mogą bawić się do utraty sił. Rodzice w tym czasie mogą rozsiąść się wygodnie w ustawionych tam komfortowych fotelach albo dołączyć do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami! 

Zobacz wszystkie atrakcje
Plac zabaw dla dzieci

Atrakcją dedykowaną zarówno tym młodszym, jak i trochę starszym Gościom naszego ośrodka jest bezpieczny plac zabaw dla dzieci ze zjeżdżalnią, drewnianą ciuchcią, piaskownicą oraz huśtawkami, z których rodzice mogą spokojnie obserwować swoje bawiące się dzieciaki.

Zobacz wszystkie atrakcje
Strzeżona plaża

Nasz ośrodek posiada własną plażę wraz z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Jest to idealne miejsce nie tylko dla miłośników aktywnych form wypoczynku: oprócz wypożyczalni dla naszych Gości do dyspozycji jest również molo widokowe, na którym możecie opalać się i wędkować do woli.  

Zobacz wszystkie atrakcje

Opinie o nas